Hacker, Reinold: Nächte der Venus. Ein erotischer Zyklus von - -. Mit Illustrationen von F. v. Bayros. München - Leipzig, [1923]. UIniversal Verlag. 50 l. 1 sztl. lev. 6 t. (színes). Kissé sérült, kiadói félvászon-kötésben.
1897 A Magyar Mérnök- és Építész-Egylet heti értesítője. XVI. évf. (1-40. szám.) (60 szövegábrával.) Szerk.: Mihályfi József. Bp., 1897,"Pátria"-ny., 4+238 p. Szövegközti illusztrációkkal. A Magyar Mérnök és Építész-Egylet rendes tagjainak névsorával 1896. deczember hó 25.-én. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval, a tagnévsornál két lapon bejelölésekkel.
Beke László, Széphelyi György (szerk.:) Hajas Tibor. 1946-1980. Paris, 1985, Magyar Műhely. 22 lev. Számos szövegközti és egész oldalas képpel, többek közt Hajas Tibor performanszaival és képzőművészeti alkotásaival illusztrált. Haránt alakú.
Murádin Jenő-Szücs György: Nagybánya 100 éve. Történeti források. Művészeti topográfia. Miskolc-Nagybánya, 1996., Misztófalusi Kis Miklós Közművelődési Egyesület-Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötés.
Bárdos Artur: Játék a függöny mögött. Aláírt, sorszámozott 30/100. Bp., 1942, Dr. Vajna és Bokor. 210 l. Lapszámozáson belül 12 t. (4 színes, díszlettervek és képek) számos szövegközti rajzzal, amelyek Kolozsváry Sándor tollrajzai. Kiadói, sérült, félbőr kötésben, papírborító bekötve.
Moderne Kunst in Meister-Holzschnitten. Nach Gemalden und Sculpturen Berühmter Meister Der Gegenwart. XIX. Band. Szöveges és képkötet. Berlin, é.n., Rich. Bong. Német nyelven. Egész és kétoldalas illusztrációkkal. Kiadói festett egészvászon borítókkal, kopott borítókkal, helyenként lapszéli szakadásokkal és foltokkal, a képkötetben egy lapot körbevágtak.
A magyar festészet rejtőzködő csodái 2 kötete: A magyar festészet rejtőzködő csodái - Válogatás magyar magángyűjteményekből I. kötet. 1853-1919. Bp., 2004, Mű-Terem. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Rippl-Rónai József, Ferenczy Károly, Mednyánszky László, Gulácsy Lajos, Márffy Ödön, Ziffer Sándor, Vaszary János, Galimberti Sándor, Dénes Valéria műveinek reprodukcióival. Kiadói kartonál...