1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Gerszi Teréz: A németalföldi rajzművészet két évszázada. A Szépművészeti Múzeum legszebb rajzai I. köt. Bp., 1976, Corvina. Számos reprodukcióval illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.