1 600 HUF
H. G. Wells : A művészetek fejlődése. Az irodalom, zene s képzőművészetek történetének áttekintése a legrégibb időktől napjainkig. Fordította Kiss Dezső. Százhét illusztrációval. Budapest, É.N., Genius Kiadás. Kiadói, aranyozott gerincű, félbőr kötésben, kis sérüléssel