16586. 408. Closed Online auction Books: Architecture, Art
6 000 HUF
0 HUF
Németh Lajos: Kondor Béla. Tizenhét rézkarc. A bevezető tanulmányt Németh Lajos írta. Bp., 1980, Corvina, 10 p.+17 t.. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, sérült és foltos borítóval.
Photo of the item taken by : ekb