4 000 HUF
Érsekújvári codex. Első fele. Közzéteszi: Volf György. Nyelvemléktár. Kiadja: Magyar Tudományos Akadémia Nyelvtudományi Bizottsága. Régi Magyar Codexek és Nyomtatványok. IX. köt. Szerk.: Budenz J., Szarvas G., Szilády Á. Bp., 1888., Hornyánszky Viktor, XXVII+5+272 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, régi intézményi bélyegzésekkel.