3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
Geschichte des Kaisers Napoleon von P. M. Laurent. Illustrirt von Horaz Verznet. Leipzig, 1840., J.J. Weber Verlagsbuchhandlung, 1 (díszcímlap) t. + 1 (címkép) t. +VII+904 p. Rendkívül gazdag szövegközti fametszetű képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal, a díszcímlap sarkán, valamint a 9/10. lap sarkán hiánnyal, 871/872. lap aljának szélén hiánnyal, valamint a 415/416. lap alsó sarkán hiánnyal, egy javított és sérült (687/688.), és egy javított (657/658.), néhány lap szélén egészen kis szakadással, megviselt állapotban.