[Titus Livius: Szemelvények Titus Livius római történetéből. A köztársaság első százada és a II. pun háború. Szerk. és magyarázatokkal ellátta: Kalmár Elek.] Bp., 1910., Franklin, 3-340 p.+4 t. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, hiányzó címlappal.
Magyar Hírmondó. Az első magyar nyelvű újság. Válogatás. Sajtó alá rendezte, a bevezetést és a jegyzeteket írta: Kókay György. Nemzeti Könyvtár. Művelődéstörténet. Bp., 1981., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Tóth Sándor: A magyar szabadság atyja. Regényes korrajz. Pataky László rajzaival. Bp.,(1909),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) 1 t.+156+1 p.+5 t. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, egy kijáró lappal.
Dr. Mezősi Károly: A magyar nemzet történelme. I. kötet. A magyar őstörténettől a XVIII. század végéig. A líceum és a leánylíceum III. osztálya számára. Bp, 1940, Szent István Társulat. Papírkötésben, foltos borítóval és ceruzával húzott jelölésekkel a szövegben. Volt könyvtári példány.
Dr. Miskolczy István - Dr. Mezősi Károly: Egyetemes történelem. I. kötet. Az őskortól a nagy francia forradalomig. A líceum és a leánylíceum I. osztálya számára. Bp, 1939, Szent István Társulat. Foltos papírkötésben. Volt könyvtári példány.
1988 Dr. Miklós Pál: Az első kínai császár cseréphadserege. Kiállítási prospektus. Bp., 1988. március 8. - május 15. Magyar Nemzeti Múzeum-Artunion. Papírkötésben, kissé karcos borítóval, de egyébként szép állapotban.