Zumpf János: Vadászok zsebkönyve. Bp., 1947, Faust, 207+1 p. Számos fekete-fehér képpel, táblázatokkal. Kiadói papírkötés, kissé kopott, a kötéstől részben elvált borítóval.
Erdészeti alapismeretek. Szerk.: Dr. Tompa Károly. Bp., 1975, Mezőgazdasági Kiadó, 500+4 p. + LII t. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval. Megjelent 5000 példányban.
Vadászati alapismeretek. (A vadászvizsga anyaga). Szerk: Dr. Bencze Lajos, Dr. Dániel István. Bp., 1978, Mezőgazdasági Kiadó. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.
E. P. Szpangenberg: Egy vadász naplójából. Ford.: Terényi István. Bp., 1952, Művelt Nép. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kissé kopott Illusztrált félvászon-kötésben
Széchenyi Zsigmond: Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Ötödik kiadás. A szerző felvételeivel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésekben, kiadói szakadt papírborítóban.
Vegyes Molnár Gábor könyvtétel, 2 db. Az óriáskígyók földjén. Bp., 1979, Szépirodalmi Könyvkiadó. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. + Az óriáskígyók földjén. Bp., 1957, Móra Ferenc Könyvkiadó. Második kiadás. 18 eredeti fényképpel. Kiadói kopott, karcos egészvászon-kötés.