1 600 HUF
Vadászati alapismeretek. (A vadászvizsga anyaga). Szerk: Dr. Bencze Lajos, Dr. Dániel István. Bp., 1978, Mezőgazdasági Kiadó. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.