17127.
408. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 400 HUF
[Bernstein, Aaron (1812-1884)] A természet könyve. I. kötet. 1-5. füzet. Közérdekű olvasmányok a természettudományok köréből. Bernstein A. német műve után. Ford.: Dr. Toldy László, Vértesi Arnold. Bp.,1875., Franklin, IV+108+109+5+113+7+107+5+103 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos, az elejéről 7 lap kijár.