17142.
408. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Kaán Károly: Természetvédelem és természeti emlékek. Bp.,1931, Révai, 3-312+2 p. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, rossz állapotban, a borító kopott, a gerince leszakadt (de meg van), az elülső tábla leszakadt, a hátsó tábla laza, a címlap hiányzik.