17124.
408. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
[Ludwig Mitterpacher von Mitterburg (1734-1814)] Elementa Rei Rusticae in usum academiarum Regni Hungariae Conscripta a Ludovico Mitterpacher, de Mitternburg. Pars Prima & Pars Secunda. [Mezőgazdaság alapelemei a magyarországi akadémiák használatára. I-II. rész.] Budae, 1779., Typis Regiae Universitatis, 6 sztl. lev. +615 p; 8 sztl.+512 p. Latin nyelven. Első kiadás. A mű 3 kötetben teljes. Korabeli kartonált papírkötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal a címlapokon névbélyegzőkkel, az I. részből a kihajtható rézmetszet hiányzik.