17138.
408. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 000 HUF
Molnár László: Fogpótlástan. Bp., 1960, Medicina, 292 p. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 2250 példányban.