1 000 HUF
Friedrich Ludwig Stamm's Ulfilas, oder die uns erhaltenen Denkmäler der gothischen Sprache. Text, Wörterbuch und Grammatik. Neu herausgegeben von Dr. Moritz Heyne. Achte Auflage. Paderborn und Münster, 1885, Druck und Verlag von Ferdinand Schöningh, XII+424 p. Német nyelven. Könyvkötői félvászon-kötés, sérült, részben szétvált borítóval és kötéssel, helyenként sérült, javított lapokkal, intézményi bélyegzőkkel, az első néhány lap kijár.