1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Curwood, James Oliver: Kazán, a farkaskutya. Ford.: Szinnai Tivadar. Bp., é.n., Genius, VII+147+5 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.