1 000 HUF
A fakó lovacska. Kazah népmesék. Ford.: Balázs Béla, Geréb László, Rab Zsuzsa. Vál., az utószót és jegyzeteket írta: Kovács Zoltán. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Péterné munkái. Népek meséi. Bp.,1958,Európa. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.