1 000 HUF
Szakács Gábor-Jávor György-Szládik Géza-Kassai Dénes: Diesel-motoros vasúti járművek. Szerk.: Vágyhegyi Károly. Vasúti Szakkönyvtár 21. Bp.,1964, Műszaki. Kiadói kopott félvászon-kötés, fekete vászon védÅ‘borÃtóban, foltos, kijáró lapokkal. Megjelent 2350 példányban.