Sztrókay Pál: A periódusszámszabályozás és terheléselosztás dinamikája, s a korszerű szabályozási módszerek. Különlenyomat az "Elektromechanika" 1941. évfolyamából. Bp., 1941, Magyar Elektrotechnikai Egyesület, 46 p. Kiadói tűzött papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
2 db füzet: Czeck Valdemár: A radioaktivitás és szerepe az ujabbkori földrajz-geológiai felfogásokban. Különlenyomat a Földtani Közlöny 1912. évi XLII. kötetéből. Bp., 1912, Franklin-Társulat, 29 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, szétvált borítóval. + Dr. telegdi Roth Károly: A kincstári ásványolaj- és földigáz-kutatás és termelés 1935-től, a mai állapot és a jövő kilátások. Különlenyomat a "Bá...
Heller Andor, Vámos László: Színes Fényképezés. Bp. 1956, Műszaki könyvkiadó. Számos illusztrációval, színes képekkel. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos állapotban.
Pagonyi Erzsébet: Makramé. Bp., 1981, Műszaki. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.