19072. 408. Closed Online auction Jewellery
5 000 HUF
0 HUF
Ezüst (Ag) markolatú XIX. sz. húsvilla, fém felső résszel, dekoratív mintával, sérült, br. 93,4 g, h: 24,5 cm
Photo of the item taken by : tm