10759.
408. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
3 000 HUF
Horváth Endre (1896-1954): Ex libris Paul Grossmann. 2 db Rézkarc, papír, jelzett, egyik lap széle sérült, 13x9 cm, 12x9 cm + Halászbástya Rézkarc j.n. 12x8 cm