20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Karsbadi bonbonniere. Többrétegű anyagában színezett üveg. Alján jelzett: Hermann Holzner. (alapítva 1854-ben) 16,5x13cm, Kopott. 1910 körül.