3 000 HUF
1935 Pesti Hírlap Vasárnapja 57. évf. 27-52. sz.,1935. júl. 7. - dec. 29. + A P.H. Uj Szakácskönyve és 1001 jótanács háziasszonyoknak (115 p.) Egybekötve: félvászon-kötésben. Bp., Légrády. Rendkívül gazdag képanyaggal, érdekes írásokkal, közte: Széchényi Zsigmond írásaival (8 rész, Hengergő Homok.) Benne Emlékezzünk Nagymagyarországról 1. részével, valamint a P.H. Uj Szakácskönyve és 1001 jótanács háziasszonyoknak (115 p.) Félvászon-kötésben, egy lap hiánnyal (1935. dec. 8. (21/22.), egy lapon szakadással, a rejtvényeket ceruzával kitöltötték.