800 HUF
23
Bassermann-Jordan, Ernst: Der Schmuck. Monographien des Kunstgewerbes XII. (Neue) Folge. Leipzig, 1909, Klinkhardt & Biermann, 1 t. + XII+134+2 p. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé sérült, kopott borítóval.