1 000 HUF
Dr. Lázár Béla: Zichy Mihály élete és művészete. Bp., 1927, Athenaeum. Számos egészoldalas, fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott, sérült borÃtóval és gerinccel.