16701. 409. Closed Online auction Books: Architecture, Art
1 800 HUF
0 HUF
Farkas Zoltán: A biedermeier. Képmellékletekkel. Bp., 1914, Singer és Wolfner. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, két javított lappal.
Photo of the item taken by : tm