800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Mai magyar múzsa 1930. Szerk. Vajthó László. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, a szerzők portréival illusztrálva. Sérült gerinccel