1 000 HUF
Nádai Pál: Az iparművészet Magyarországon. A könyv művészi díszítése Kozma Lajos munkája. Bp.,[1920],Bíró Miklós, 143+1 p.+16 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel. "Ebből a könyvből készült 1100 kötött példány félfamentes papíroson és 100 számozott példány famentes csontpapíron, amatőr-kötésben, a szerző aláírásával." Számozatlan példány! Benne Kozma Lajosról szóló fejezettel.