800 HUF
Péterfy Gyula (szerk.): Magyarország Arany- és Ezüstkoszorús Mestereinek Évkönyve. Bp., 1940, Kis Gyula és Tsa Törekvésnyomda. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban, néhol tollas aláhúzásokkal.