2 000 HUF
Tóth Ervin: Mata János fametszetei. Debrecen, 1962, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Hajdú-Bihar megyei szervezete, 25+3 p.+32 t. Mata János fametszeteivel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésben, kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. + A Magyar Bibliofil Társaság a kötettel kapcsolatos levele