Hann Ferenc: Paulovics László. Kántor Lajos és Kocsis István írásaival. Szentendre, 2008., Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága-Ferenczy Múzeum. Paulovics László műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, egy-két lapon ceruzás aláhúzásokkal. A művész, Paulovics László (1937-) erdélyi magyar grafikus, festő, díszlettervező által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újsá...
Puha Ferenc: Úton. Érd, (2017), Rózsa-ny. Puha Ferenc műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, pár lapon ceruzás aláhúzással. A művész, Puha Ferenc (1951-) festőművész által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró és felesége részére DEDIKÁLT példány.
Péterfy Gizella. hn., 2003, Magyar Képek. Péterfy Gizella műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. A művész, Péterfy Gizella (1943-) festő- és szobrászművész által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró és felesége részére DEDIKÁLT példány.
Deim Pál: Album. Deim Pál képeslap-montázsai. Bp.,1993, A&A. Gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói aranyozott bársonykötés, a borítón kis kopásnyomokkal. Számozott (530./800), a művész által aláírt példány.
Szabó György - Gyémánt László: Dialóg és monológ. Bp., 1995, DFC Kiadó. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Gyémánt László (1935- ) festőművész által DEDIKÁLT példány.
Vasművesség. Vezető a múzeum gyűjteményében. O. M. Iparművészeti Múzeum. Bp., 1932, Iparművészeti Múzeum (Athenaeum-ny.), 12 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült állapotban.