Régi játékkártyák. Magyar és külföldi kártyafestés XV-XIX. század. Összeáll.: Kolb Jenő. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. AZ 1939-es kiadás reprintje. Kiadói egészvászon-kötés.
Purgatórium. El Kazovszkij kiállítása. Székesfehérvár, Csók István Képtár, 1994. június 11. - augusztus 21. Kiállítási katalógus. 20p. Színes képekkel, El Kazovszkij műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
2 db A nyolcak és aktivisták művészetével kapcsolatos katalógus: A nyolcak és aktivisták köre. Szerk.: K. Kovalovszky Márta. István Király Múzeum közleményei D. sorozat 44. szám. Székesfehérvár, 1965, Csók István Képtár. 20 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + A nyolcak és aktivisták. Bp., 1961, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés, kissé kopott ...
1978 Kunvári Lilla szobrászművész gyűjteményes kiállítási katalógusa. A művész, Kunvári Lilla (1897-1984) által dedikált. + Petrás István (1904-1980) fotóművész 12 db fotója Kunvári Lilla munkáiról, a hátoldalakon feliratozva, a fotók nagyrészén a művész sajátkezű soraival, aláírásaival, 18x24 cm és 17x17 cm közötti méretben
James Johnson Sweeney - Joseph Lluís Sert: Antoni Gaudí. Stuttgart, 1960., Gerd Hatje. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
John Heskett: Industrial design. With 180 illustrations. New York-Toronto, 1980., Oxford University Press. Fekete-fehér fotókkal. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.