Péterfy Gyula (szerk.): Magyarország Arany- és Ezüstkoszorús Mestereinek Évkönyve. Bp., 1940, Kis Gyula és Tsa Törekvésnyomda. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban, néhol tollas aláhúzásokkal.
F. Mihály Ida: Moholy-Nagy László kiállítása. Bp., 1975, Magyar Nemzeti Galéria. 24 p + 9 melléklet. Hiányos, 1 színes melléklet hiányzik. Kiadói papírborítóban.
Friedrich Lippmann: Der Kupferstich. Berlin, 1919., Georg Reimer, 6+253 p. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.
Lehel, Franz [Lehel Ferenc]: Fortschreitende Entwicklung. Versuch einer reinen Kunstmorphologie. München, 1929, Delphin-Verlag. 158+XLVIII p. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói ezüstözött egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
Szekér László: A nemzet színháza építésének 150 éves története. Bp., 1987, Műszaki Könyvkiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Dr. Franz Fuhse: Die deutschen Altertümer. Sammlung Göschen. Leipzig, 1900, G. J. Göschen'sche Verlagshandlung. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány lap kissé foltos, az első lap hiányzik.
Bassermann-Jordan, Ernst: Der Schmuck. Monographien des Kunstgewerbes XII. (Neue) Folge. Leipzig, 1909, Klinkhardt & Biermann, 1 t. + XII+134+2 p. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé sérült, kopott borítóval.