Books: Architecture, Art

Number of items: 311

Csemez Attila et al.: Tájépítészet felsőfokon. 25 éves a Tájépítészeti és Településtervezési Kar. Bp., 2018, Szent István Egyetem. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
16821.

900 HUF
2,33
2,57

Dr. Lázár Béla: Zichy Mihály élete és művészete. Bp., 1927, Athenaeum. Számos egészoldalas, fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott, sérült borítóval és gerinccel.
16822.

1 000 HUF
2,59
2,86

The Works of George Inness. An Illustrated Catalogue Raisonné. Compiled with and introduction by: LeRoy Ireland. Austin-London, 1965, University of Texas Press, 1 t. + XXIII+476 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban.
16823.

1 600 HUF
4,15
4,57

Kószó József: Kandallók. Bp., 1984., Műszaki. Fekete-fehér képekkel, illusztrációkkal, fotókkal, és színes fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés.
16824.

1 400 HUF
3,63
4,00

Lee J. Curtis: Lloyd Loom. Wohnen mit klassischen Korbmöbeln. München, 1999., Mosaik. Német nyelven. Színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, a gerincen kis sérüléssel.
16825.

1 600 HUF
4,15
4,57

Baloghné Horváth Terézia: Népi ékszerek. Schöbel Magda rajzaival illusztrált. Bp., 1983, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. + Héjjné Détári Angéla: Régi magyar ékszerek. Bp., 1976, Corvina. Második kiadás. Fekete-fehér és színes, szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
16826.

Baloghné Horváth Terézia: Népi ékszerek. Schöbel Magda rajzaival illusztrált. Bp., 1983, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. + Héjjné Détári Angéla: Régi magyar ékszerek. Bp., 1976, Corvina. Második kiadás. Fekete-fehér és színes, szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötés, kissé foltos...

1 600 HUF
4,15
4,57

Polgár Árpád: A múzsa Csókja. Csók István 1865-1961. Kiállítás: 2001. november 2-15. Bp., 2001, Polgár Galéria és Aukciós Ház. Fekete-fehér és színes képekkel, Csók István műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16827.

1 200 HUF
3,11
3,43

Tóth János, dr. techn.: A magyar falu építőművészete  Szombathely, 1945. (Szerző). V, 66 p., 21 t. (299 számozott fénykép), 1 sztl. lev. Szövegközti 52 rajz és építészeti ábrával illusztrálva. Fűzve, kiadói, gerincén sérült papírborítóval
16828.

1 200 HUF
3,11
3,43

Jajczay János: Karácsony a művészetben. 45 színes táblával illusztrálva. Bp., é.n., Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, kissé szakadozott,
16829.

1 200 HUF
3,11
3,43

Viktor Lazarev: Középkori orosz festészet. Bp., 1975, Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16830.

1 200 HUF
3,11
3,43

Bodnár Éva: Kard és ecset. Történelmi képek a Magyar Nemzeti Galériában. Bp., 1987. Corvina. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóval.
16831.

1 200 HUF
3,11
3,43

1. Biennale Berlin. Haus Ungarn. Revue d'Art N. 42. Paris 1994/1. Szerk.: Joseph Kádár, Judith Nem. Paris, 1994, Parisiens Hongrois, 52 p. Francia nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16832.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF