https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Architecture, Art Number of items: 311
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2498530
16869
409
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Hegyi György önmagáról. Szerk.: Tőkeiné Egry Margit. Bp., 1997., Körmendi Galéria. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2498489
16870
409
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Ábrahám Rafael. Vallomás helyett... Válogatás írásokból, képekből. Ford.: Sinóros Szabó Katalin. Bp., 2004., (Vigadó Galéria.) A művész munkáinak reprodukcióival. Kiadói kartonált papírkötés. "Az antológia megjelent a művész 75. születésnapja és a Vigadó Galériában rendezett jubileumi kiállítása alkalmából."
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2497938
16871
409
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Katona Imre: Gorka Géza. Mai magyar művészet. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap. Kiadói kartonált papírkötésben
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2498535
16872
409
0
1800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Kerényi Jenő (1908-1975.) Szerk.: Csák Ferenc. Balla Demeter, Gink Károly, Zima György. Bp.-Sorpon, 2006, Körmendi Galéria. Kiadói papírkötés.
Starting price:
1 800 HUF
2400516
16873
409
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Marosi Ernő: A román kor művészete. Bp., 1972, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
2418128
16874
409
0
1200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Lyka Károly: Kis könyv a művészetről. Bp., 1927., Singer és Wolfner, 270+2 p. Negyedik kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, bejelölésekkel, aláhúzásokkal.
Starting price:
1 200 HUF
2400583
16875
409
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Bojár Iván: Vallomás egy műalkotásról. Barcsay Jenő szentendrei mozaikja. Bp., 1975, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2400554
16876
409
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Kós Károly képeskönyv. Szerk.: Sas Péter. Bp., 1986, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
2400607
16877
409
0
1200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Albert Gleizes: A kubizmus. Fordította: Miklósi Judit. Bp.,1984, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Starting price:
1 200 HUF
2348811
16878
409
0
1200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
A művészet kiskönyvtára 2 db kiadványa. Bozóky Mária: Giacometti. Bp., 1972, Corvina. Papírkötés. + Dávid Katalin: Moore. Bp., 1973 Corvina. Papírkötés.
Starting price:
1 200 HUF
2315027
17002
409
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Vayer Lajos: Rembrandt. Bp., 1953, Képzőművészeti alap. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Egészvászon-kötés kopottas állapotban. Megjelent 3070 példányban.
Starting price:
1 000 HUF
2320741
17005
409
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Hekler Antal két művészeti könyve: A magyar művészet története. Bp., én, Magyar Könyvbarátok. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kicsit kifakult de egyébként jó állapotban.;Az újkor művészete. Bp., én., Magyar Könyvbarátok. Kiadói egészvászon-kötés,kicsit kifakult de egyébként jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment