Székely András: Kós Károly. Bp., 1979, Corvina,(Offset-ny.), 12 p+12 t.. Kós Károly grafikai munkásságának bemutatása, színes illusztrált kiadvány. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált, papír mappában, hiánytalanul, kissé kopott borítóval.
Ybl Ervin: Toscana szobrászata a quattrocentóban. I-II. köt. Művészeti Könyvtár. Bp., 1930, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 286; 287-543 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, az I. kötet gerincén repedéssel, a II. kötet borítóján szakadásokkal, a II. kötetben egy-két felvágatlan lappal.
1911 Wiener Mitteilungen photographischen Inhalts. XIV. Jahrgang. 1911. Unter Mitwirkung hervorragender Fachmänner hrsg. von R. Lechner. (Wilh. Müller.) Wien, 1911., R. Lechner (Wilh. Müller.) Fekete-fehér egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés.
Vegyes művészeti könyvtétel, 12 db: L. Kovásznai VIktória: Ifj. Szlávics László, Wehner Tibor: Az utolsó óra: mindig üt, Pap Edina katalógus, Zalavári Imagine 2018, Sinkovits Péter: Szabadság a rendben, Gábor Jenő Párizsi utazása, Sturcz János Janus félúton, Német Marcell. Mai Magyar képzőművészet 17., Jaemeczky: Absztrakt út, Kelemen Zénó katalógus, A való világ álma: Szalai József művészete, Ru...
A százéves Nemzeti Színház. Az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp. 1938, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,(Pallas-ny.), 351 p.+16 t. (színes, Horthy Miklós képpel!) Rendkívül gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, első néhány lapon apró foltokkal.
Egri Mária: Gácsi Mihály. Bp., 1977, Corvina, 4+8 p.+12 (reprodukciók) t. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált, kissé sérült papír mappában, hiánytalanul.