Horváth Hilda: Magyar ex librisek. 1525-1985. Bp., 1985, Magyar Bibliofil Társaság, 178 p. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 500 számozott példányban, ebből a 14. számú példány.
Nádai Pál: Az iparművészet Magyarországon. A könyv művészi díszítése Kozma Lajos munkája. Bp.,[1920],Bíró Miklós, 143+1 p.+16 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel. "Ebből a könyvből készült 1100 kötött példány félfamentes papíroson és 100 számozott példány famentes csontpapíron, amatőr-kötésben, a szerző aláírásával." Számozatlan példán...
Bálint Endre: "...hogy ami titok mind kilessem..." Fotómontázsok 1979-1986. Szerk.: Feledy Balázs. Bp., 2006, Art-Export. Gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Román József (1913-2008) író, esztéta, Bálint Endre monográfusa és felesége, Román Józsefné Panni, illetve Haász Ágnes (1951- ) grafikus, a kötet borítójának tervezője által DEDIKÁLT példány! + Meghívó Bálint Endr...
Négy festőművész. Király Lajos, Roder Judit, Károly Ernő, Kellermann Emil. Szerk.: Nagy András. Pécs, 2014, Janus Pannonius Múzeum-Pécsi Zsidó Hitközség. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Kiss Éva, Horváth Hilda: Kozma Lajos, az iparművész. Lajos Kozma, the Designer. (1884-1948). Bp., 1994, Iparművészeti Múzeum. 76 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Tóth Ervin: Mata János fametszetei. Debrecen, 1962, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Hajdú-Bihar megyei szervezete, 25+3 p.+32 t. Mata János fametszeteivel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésben, kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. + A Magyar Bibliofil Társaság a kötettel kapcsolatos levele