Books: Architecture, Art Number of items: 311
2523156
16688
409
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Madarassy László: Barna János, a feszületfaragó. Horváth Jenő rajzaival. Palóc Könyvtár I. sz. Bp., 1934.,Szerzői kiadás,(Kir. M. Egyetemi Nyomda), 29+1 p. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal.
3 000 HUF
2534371
16689
409
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 400 HUF
2543369
16690
409
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Óraismeret. Összeállította: Vályi Huba. KISOSZ Füzetek '90 hn.,én., Printself Kft,(Szövorg-ny.), 174 p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, néhány tollas bejelöléssel.
2 000 HUF
2523072
16691
409
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Andrássy Kurta János: A magyar nép szobrászata. I. kötet. (Unicus! ) Dr. Kádár Zoltán előszavával. Bp. 1944, ABC, 68+6 p.+ LXXVI (fekete-fehér képtáblák) t. Első kiadás! Kiadói kemény-kötés, kiadói foltos, kissé szakadt illusztrált papír védőborítóban, a gerinc felső részén kis sérüléssel.
3 000 HUF
2517043
16692
409
4600
Books: Architecture, Art
Other collectibles
4 600 HUF
2515464
16693
409
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955). Bp., 1998, Magángyűjtők Galériája. Színes képekkel, Perlrott Csaba Vilmos műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
1 800 HUF
2498455
16694
409
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 800 HUF
2534945
16695
409
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Címfényszedés betűmintakönyv. Szerk.: Vémi József. Bp., 1980., Athenaeum. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
2534567
16696
409
Books: Architecture, Art
Other collectibles
H. Kolba Judit-T. Németh Annamária: Ötvösművek. Bp., 1973, Magyar Helikon-Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2 000 HUF
2509425
16697
409
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 600 HUF
2510054
16698
409
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Murádin Jenő: Nagy István. Bukarest, 1984. Kriterion. Kiadói vászonkötés, papír védőborítóval
1 000 HUF
2484812
16699
409
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035