Grősz József és társai bűnpere. Bp., 1951, Szikra, 336 p.+8 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, kissé foltos borítóval, névbejegyzéssel. Grősz József kalocsai püspököt és több más egyházi vezetőt 1951-ben letartóztatták, majd összeesküvés vádjával bíróság elé állították és tizenöt év börtönre ítélték.
Takács József: A földmunkásmozgalom története. Harminc esztendő. Bp., 1926, Magyarországi Földmunkások Országos Szövetsége. Papírkötés, hiányzó hátsó borítóval, pár lap szélén folttal, széteső, rossz állapotban.
Dr. Földes Ferenc: Munkásság és parasztság kulturális helyzete Magyarországon. REPRINT! Bp., 1985. 46. számozott példány. Kiadói kartonált kötés, számozott oldal kissé kivált.
Nagy Imre: Egy évtized. Válogatott beszédek és írások I. köt. (1945-1947.) Bp.,1954, Szikra. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
Sztiliján Csilingirov: A Kossuth-emigráció Sumenban. Adalék a bolgár polgárosulás történetéhez. Ford.: Arató György. Bp., 2007., Ogledalo-HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum. CD-rommal. Kiadói papírkötés, foltos.
A szél fú, ahová akar. (Egy kitelepített emlékezik.) Feldolgozta és lektorálta: néhai Turóczy Zoltán evangélikus püspök. [Bp.], 1989., Primo. Kiadói papírkötés.
A magyar forradalom 1956. A szövegeket írta, és az irodalmi mellékleteket összeáll. Kiss Dénes. Felelős kiadó: Csurka István. Bp., én., Magyar Fórum. Kiadói papírkötés, ceruzás ajándékozási sorokkal.