Az írás rövid története. Albert Navarre nyomán közli: Dr. Gopcsa László. Szeged, 1921, Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt., 12 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült.
Ábrahám Ferenc és Kussinszky Endre: A Bárdossy per, A vád. Ítél a történelem. Bp., 1945, Híradó Könyvtár. Kiadói papírkötés, sérült + UŐK: Az Imrédy Per. Bp., 1945. Hiradó könyvtár. Kiadói papírkötés, sérült.
Josef Subrt, Jaroslav Sebesta: Nemzetek zászlói. Pozsony (Bratislava)-Bp., 1968, Szlovák Ifjúsági Könyvkiadó-Móra. Színes képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kissé sérült borítóval.
Széttépett évszázad - Két világháború képeslapjai. Szerk.: Rappai Zsuzsa. Kardos G. György és Ungvári Tamás előszavával. Bp., 1995, Tegnap és Ma Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Róth Miklós, Szerdahelyi Szabolcs: Kádár bűnös. (Bp.), 2007, Magyarok Világszövetsége. 252 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, kissé foltos lapélekkel. Róth Miklós szerző által DEDIKÁLT példány.
Dr. Louis Nékám: The Cultural Aspirations of Hungary : From 896 to 1935. Bp., 1935, Central Committee of the Budapest Thermal Baths and Health Resorts. 319 p. Elejére bekötve egy lap, 'A Budapesti Közptonti Gyógy- és Üdülőhelyi Bizottság. Tisztelettel az olvasónak' felirattal. Fekete-fehér és néhány színes képpel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben, borítón dombornyomott címerekkel. Kopott borítóval, szétvált, a borítón több szakadással.
Lovag Zsuzsa: A magyar koronázási jelvények. Bp., 1986, Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.