Books: History

Number of items: 180

Domanovszky Sándor: József nádor teljhatalmú kormányzása 1805-ben. Dedikált! . Bp., 1930. Franklin. KIadói, papírkötésben, sérült, egérrágott
15725.

1 000 HUF
2,65
2,86
Az írás rövid története. Albert Navarre nyomán közli: Dr. Gopcsa László. Szeged, 1921, Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt., 12 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült.
15726.

1 200 HUF
3,18
3,43
Ábrahám Ferenc és Kussinszky Endre: A Bárdossy per, A vád. Ítél a történelem. Bp., 1945, Híradó Könyvtár. Kiadói papírkötés, sérült + UŐK: Az Imrédy Per. Bp., 1945. Hiradó könyvtár. Kiadói papírkötés, sérült.
15727.

1 000 HUF
2,65
2,86
Josef Subrt, Jaroslav Sebesta: Nemzetek zászlói. Pozsony (Bratislava)-Bp., 1968, Szlovák Ifjúsági Könyvkiadó-Móra. Színes képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kissé sérült borítóval.
15728.

1 000 HUF
2,65
2,86
Henri Pozzi: Századunk bűnösei. Ford. Dr. Marjay Frigyes. Bp., 1936, Dr. Marjay Frigyes. Átkötött kopottas félvászon-kötés.
15729.

1 200 HUF
3,18
3,43
16
Kiss Tamás (szerk.): Népesedési folyamatok az ezredfordulón Erdélyben. Kolozsvár, 2004, Kriterion. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15730.

900 HUF
2,39
2,57
15731.

900 HUF
2,39
2,57
Balla Antal: A legújabb kor gazdaságtörténete. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötésben.
15732.

1 000 HUF
2,65
2,86
Róth Miklós, Szerdahelyi Szabolcs: Kádár bűnös. (Bp.), 2007, Magyarok Világszövetsége. 252 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, kissé foltos lapélekkel. Róth Miklós szerző által DEDIKÁLT példány.
15733.

800 HUF
2,12
2,29
Takáts Sándor: Régi magyar nagyasszonyok. Bp., é.n. Corvina. Kiadói papírkötésben.
15734.

1 000 HUF
2,65
2,86
Dr. Louis Nékám: The Cultural Aspirations of Hungary : From 896 to 1935. Bp., 1935, Central Committee of the Budapest Thermal Baths and Health Resorts. 319 p. Elejére bekötve egy lap, A Budapesti Közptonti Gyógy- és Üdülőhelyi Bizottság. Tisztelettel az olvasónak felirattal. Fekete-fehér és néhány színes képpel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben, borítón dombornyomott címerekkel. Kopott borítóval, szétvált, a borítón több szakadással.
15735.

Dr. Louis Nékám: The Cultural Aspirations of Hungary : From 896 to 1935. Bp., 1935, Central Committee of the Budapest Thermal Baths and Health Resorts. 319 p. Elejére bekötve egy lap, 'A Budapesti Közptonti Gyógy- és Üdülőhelyi Bizottság. Tisztelettel az olvasónak' felirattal. Fekete-fehér és néhány színes képpel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben, borítón dombornyomott címerekkel. Kopott borítóval, szétvált, a borítón több szakadással.

900 HUF
2,39
2,57
Lovag Zsuzsa: A magyar koronázási jelvények. Bp., 1986, Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
15736.

1 000 HUF
2,65
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF