Az 1918-19-es magyarországi forradalmak.Szerk.: M. Szabó Mária. Bp, 1978, a TIT Országos Központ Társadalomtudományi Osztályának kiadványa. Papírkötésben, kissé kopott és foltos állapotban. Megjelent 3000 példányban.
Köves Erzsébet: Kelet és Nyugat. Orosz eszmék I. Miklós korában. Bp.,1982, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói kopottas papír védőborító.
1899 Magyar Történeti Életrajzok 1899. XV. évf. 1-5. füzet: Fraknói Vilmos: Werbőczi István életrajza. Magyar Történeti Életrajzok. 1899. XV. évf. 1-3.füzet.; Erdélyi Pál: Balassa Bálint. 1551-1594. Magyar Történeti Életrajzok. 1899. XV. évf. 4-5.füzet.; Bp., 1899, Franklin, 128;129-256; 257-380 p. +10 (mellékletek) t.; 1 t. (Werbőczi István birtokainak térképe)+127; 129-251 p.+9 (mellékletek) t. ...
Radvánszky Béla: Magyar családélet és háztartás a XVI. és XVII. században. III. köt. Bp., 1879., Knoll Károly, VII+429+1 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, vetemedett hátsó kötéstáblával, intézményi bélyegzőkkel.
Magyar Országos Levéltár: Kisebb családi és személyi fondok 4 kötete: P. szekció. Kisebb családi és személyi fondok. I. köt. 1-444. törzsalapszámok. Áttekintő raktári jegyzék. Összeáll.: Bakács István és Dávid Lászlóné. Levéltári Leltárak 44. Megjelent 400 példányban. (1968.); P. szekció. Kisebb családi és személyi fondok. III. köt. 650-1560. alaptörzsszámok. Összeáll.: Bakács István. Levéltári...
Taine Hippolit Adolf: Az angol irodalom története I-V. kötet. Fordította Csiky Gergely. Bp., 1881-1885, MTA. Kiadói egészvászon-kötésben, Hirháger-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítókkal, az V. kötet gerince sérült, névbejegyzésekkel.
Somorjai Ádám-Zinner Tibor: A Szabadság térről Washingtonon át a Vatikánba - és vissza. Mindszenty József bíboros, prímás, esztergomi érsek követségi levelezése az Apostoli Szentszékkel. 1956-1971. Veritas Könyvek 4. Bp., 2016., Veritas-Magy Napló. Kiadói kartonált papírkötés.