Books: History

Number of items: 180

Martti Santavuori: A fejedelem útja. Bp., 1976, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt papír védőborítóban.
15737.

800 HUF
2,07
2,29
15738.

1 400 HUF
3,63
4,00
15739.

1 400 HUF
3,63
4,00
Összeáll.: Mészáros István. Bp, 1996, Nemzeti Tankönyvkiadó. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban.
15740.

1 200 HUF
3,11
3,43
15741.

1 200 HUF
3,11
3,43
Körmendi Balázs: Zsidó gyónás. Bp., 1990, az INTERART STÚDIÓ kiadása. Papírkötésben, kissé kopott borítóval de egyébként jó állapotban.
15742.

1 000 HUF
2,59
2,86
15743.

1899 Magyar Történeti Életrajzok 1899. XV. évf. 1-5. füzet: Fraknói Vilmos: Werbőczi István életrajza. Magyar Történeti Életrajzok. 1899. XV. évf. 1-3.füzet.; Erdélyi Pál: Balassa Bálint. 1551-1594. Magyar Történeti Életrajzok. 1899. XV. évf. 4-5.füzet.; Bp., 1899, Franklin, 128;129-256; 257-380 p. +10 (mellékletek) t.; 1 t. (Werbőczi István birtokainak térképe)+127; 129-251 p.+9 (mellékletek) t. ...

6 000 HUF
15,54
17,14
Radvánszky Béla: Magyar családélet és háztartás a XVI. és XVII. században. III. köt. Bp., 1879., Knoll Károly, VII+429+1 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, vetemedett hátsó kötéstáblával, intézményi bélyegzőkkel.
15744.

3 800 HUF
9,84
10,86
Magyar Országos Levéltár: Kisebb családi és személyi fondok 4 kötete:  P. szekció. Kisebb családi és személyi fondok. I. köt. 1-444. törzsalapszámok. Áttekintő raktári jegyzék. Összeáll.: Bakács István és Dávid Lászlóné. Levéltári Leltárak 44. Megjelent 400 példányban. (1968.);   P. szekció. Kisebb családi és személyi fondok. III. köt. 650-1560. alaptörzsszámok. Összeáll.: Bakács István. Levéltári Leltárak 53. Megjelent 400 példányban. (1971.);   Kisebb családi és személyi fondok. V. köt. Repertórium. Szerk.: Pap Gáborné. Levéltári Leltárak 78. Megjelent 400 példányban. (1981.);   Kisebb családi és személyi fondok. VI. köt. Repertórium. Szerk.: Fazekas István. Megjelent 250 példányban. (1999.);   Bp.,1968-1999,Magyar Országos Levéltár. Kiadói papírkötések.
15745.

Magyar Országos Levéltár: Kisebb családi és személyi fondok 4 kötete: P. szekció. Kisebb családi és személyi fondok. I. köt. 1-444. törzsalapszámok. Áttekintő raktári jegyzék. Összeáll.: Bakács István és Dávid Lászlóné. Levéltári Leltárak 44. Megjelent 400 példányban. (1968.); P. szekció. Kisebb családi és személyi fondok. III. köt. 650-1560. alaptörzsszámok. Összeáll.: Bakács István. Levéltári...

3 600 HUF
9,33
10,29
15746.

2 200 HUF
5,70
6,29
Taine Hippolit Adolf: Az angol irodalom története I-V. kötet. Fordította Csiky Gergely. Bp., 1881-1885, MTA. Kiadói egészvászon-kötésben, Hirháger-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítókkal, az V. kötet gerince sérült, névbejegyzésekkel.
15747.

2 400 HUF
6,22
6,86
Somorjai Ádám-Zinner Tibor: A Szabadság térről Washingtonon át a Vatikánba - és vissza. Mindszenty József bíboros, prímás, esztergomi érsek követségi levelezése az Apostoli Szentszékkel. 1956-1971. Veritas Könyvek 4. Bp., 2016., Veritas-Magy Napló. Kiadói kartonált papírkötés.
15748.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF