1 400 HUF
Gonda Imre, Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1987, Gondolat. 364 p. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Niederhauser Emil, a könyv egyik szerzője által DEDIKÁLT példány.