7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
Hunfalvy János: Magyarország és Erdély eredeti képekben. I-III. kötet. Rohbock Lajos illusztrációival. Bp., 1986, Európa, 295 p.+38 t.;432 p.+111 t.; 139 p.+38 t. Reprint kiadás. KÃsérÅ‘füzettel. Kiadói gazdagon aranyozott műbÅ‘r-kötés, kissé sérült kiadói papÃrtokban.