10 000 HUF
[Lázár Gyula (1841-1912)] Lázár Gyula: A török birodalom története. Történeti- , Nép- és Földrajzi- Könyvtár. XXI. Nagybecskerek, 1890, Pleitz Ferenc Pál, VIII+563 p. Második, javított kiadás. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, egy lap kijár (415/416), a hátsó szennylap alsó sarkán hiánnyal.