1 000 HUF
Makkai László: Bethlen Gábor emlékezete. Bibliotheca Historica. Budapest, 1980, Magyar Helikon. Aranyozott egészvászon kötésben, papír védőborítóval, helyenként gyűrött lapokkal, de egyébként jó állapotban.