8 000 HUF
Diezel, [Karl Emil]: Az apróvad vadászata. Fordította és a hazai viszonyoknak megfelelőleg átdolgozta Mika Károly. Bársony István előszavával. Bp., [1910], Athenaeum, 4+VIII+746 p.+16 (fekete-fehér egészoldalas illusztráció) t. Második, bővített díszkiadás. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Javított gerincű, kötésű kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a színes képtáblák (16 db) és 4 fekete-fehér képtábla hiányzik (összesen 20 db), a címlapon tulajdonosi névbejegyzésekkel.