Diezel, [Karl Emil]: Az apróvad vadászata. Fordította és a hazai viszonyoknak megfelelőleg átdolgozta Mika Károly. Bársony István előszavával. Bp., [1910], Athenaeum, 4+VIII+746 p.+16 (fekete-fehér egészoldalas illusztráció) t. Második, bővített díszkiadás. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Javított gerincű, kötésű kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a színes képtáblák (16 ...
Diezel,[Karl Emil]-Mika [Károly]: Az őz és nyúl természetrajza és vadászata. Bp.,[1912]. Athenaeum,2+150+1 p.+ 3 (egészoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Egyetlen kiadás. Számos fekete-fehér szövegközti képpel. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, laza kötéssel, az elülső szennylapon, a címlap és az ezt követő lap szakadt, hiányzó hátsó szennylappal.
Magyar erdészeti oklevéltár. II. köt.: 1743-1807. Szerk. és történeti bevezetéssel ellátta: Tagányi Károly. Magyarország ezredéves fennállásának emlékére kiadja az Országos Erdészeti Egyesület. Bp., 1896., "Pátria"-ny.,XIX+3+900 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
Természeti-vadászati örökségünk. Our natural-hunting heritage. A legkiválóbb magyar vadásztrófeák. The most excellent game-trophies of Hungary. Bp., 2009., Nimród Vadászújság. Nagyon gazdag képanyaggal. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.