1 200 HUF
Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. Harmadik kötet. Kol-nidre vagyis az engesztelő nap előző való estjére. Ford.: Schön József. Bp., é.n., Steiner Ármin könyvkereskedése. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, néhány lap részben elvált a kötéstől.