17161.
409. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
4 000 HUF
A Természet Világa. I-IV. köt.: A csillagos ég; A légkör; A föld és a tenger; A Föld és az élet története. Bp., 1938-1939, Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kissé sérült, kopott gerinccel.