17184.
409. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 400 HUF
Cholnoky Jenő, Kövesligethy Radó: A világegyetem. A Föld és a csillagvilág fizikai tüneményeinek ismertetése. A Műveltség Könyvtára. Bp., 1906, Athenaeum. Első kiadás. Gazdag, fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva, melléklettel (A csillagos ég, Budapest szélességére számított horizonnal). Kiadói aranyozott, szecessziós félbőr-kötés, kissé sérült, foltos, kopott borítóval, sérült, ragasztott gerinccel.