17157.
409. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
30 000 HUF
[Giorgio Baglivi (Georgius Baglivus/Gjuro Baglivi/Giorgio Armeno (1668- 1707)] Georgii Baglivi: Opera omnia medico-practica et anatomica. Editio nona. Lugduni [Lyon], 1732, Antonii Servant, 1 (rézmetszetű címkép) t.+3 sztl. lev.+XLII p.+4 sztl. lev. +854+1 p.+III (rézmetszetű táblák) t. Fametszetű könyvdíszekkel, iniciálékkal. 4 szövegközti (404, 405, 406.) és egy rézmetszetű ábrával (575.) Latin nyelven. Az iniciálék/kezdő betűk egy részét, valamint egy-két könyvdíszt részben kézzel igényes módon kifestettek (modern.) Aranyozott gerincű, bordázott egészbőr-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, foxing foltos lapokkal, egy lapon (101.) lapszéli jegyzettel, a hátsó kötéstáblán törésnyommal, ex libris-szel.